Astrology-Crystals

YAPILAN ANALIZLER

Natal (Doğum) Harita Analizi

Doğum anında gezegen konumları kişinin fiziksel özellikleri, karakteri, nasıl bir yapıya sahip olduğu, mizacı, aile hayatı, evlilik hayatı ve meslek hayatı gibi bir çok faktörü gösterir.

Astroloji alanında eğitim almış ve bu işi bilen bir astrolog ile çalışarak doğum haritası analizi ile gerek fiziksel gerekse ruhsal yapınızda sahip olduğunuz güçlü ve zayıf yanları öğrenip bunları değiştirebilir ya da güçlü yanlarınızdan daha fazla faydalanabilirsiniz.

1 saate yakın sürer.


Transit (Öngörü) Analizi

Bu analizde mevcut doğum haritanızın alacağı altı aylık etkiler analiz edilir. Bu etkilerin hayatınıza getirmesi muhtemel yansımalarını öğrenerek dikkat etmeniz gereken hususlara dikkat edebilir ve hayatın getireceği fırsatlara karşı farkındalığınızı arttırarak bunlardan daha verimli bir şekilde faydalanmanızı sağlar.

1 saate yakın sürer.


Natal Harita ve Öngörü Analizi

Her iki analizin ayrıntılı birleşimi olup kendinizi daha iyi tanımanızı; zayıf ve güçlü yanlarınıza dair farkındalığınızın atmasını sağlarken, önünüzdeki süreçte yaşamanızın muhtemel olduğu olayları önünüze serer.

90-100 dk sürer.

Sinastri (İlişki) Analizi

İki kişinin doğum haritalarını bir arada değerlendirme tekniğidir. Ayrıca kompozit harita sistemi ile destekli bir şekilde analiz yapılır. Bir ilişkiye başlamak üzeresiniz ve aranızdaki uyumu merak ediyorsanız ya da var olan ilişkinizde sorun yaşıyor ve bunun kaynağına inmek istiyorsanız bu analiz size tüm yönleriyle ilişkinizin durumu ve gidişatı hakkında bilgi verir.  Bu analiz sadece özel ilişki için değil iş ortağınız, çocuğunuz, çalışanınız, patronunuz gibi iletişimde olduğunuz herkese dair yapılabilir.  Kişiler arasında bağı güçlendiren ve dikkat edilmesi gereken noktalara değinilir.

30-45 dk sürer.

Analizler için astronev@yahoo.com adresinden ulaşabilir

ya da 0 (546) 842 81 87 numarasından watsappa mesaj atabilirsiniz.